Rüyada Çiş Yapmak, Çiş Görmek

Rüyada çiş yapmak mal mı kısmet mi? Rüyada çiş yapmak, çiş görmek, altına çiş yapmak, tuvalete çiş yapmak, çiş temizlemek, çocuğun çiş yapması, bebeğin çiş yapması, yatağa çiş yapmak, halıya çiş yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çiş Yapmak

🙂 Maddi durumunuzun fevkalade olacağını anlatır. Parayı temsil eder. Rüyada çiş yapmak genellikle bolluğu bereketi simgeler. Çiş yaptığınızı görmeniz beklediğiniz bir para varsa yakın zamanda geleceğine yorumlanır.

Rüyada Çiş Görmek

🙂 Rüyada çiş görmek; rahatlığa, ferahlığa, iyi günlere, sevinçli haberlere nâil olu­nacağına delildir. Rahatlık, temiz­lik ve sıkıntılardan halastır.

Rüyada Altına Çiş Yapmak

🙂 Evin hanımının itaatkâr ve güzel geçinmesine delâlet eder. Mal ve mülkün artacağına, sevindi­rici bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak

🙂 Rüyada tuvalete çiş yapmak, her yönden kısmetinizin bol olacağına işaret eder. Mal artırımına, bol pa­raya işarettir.

Rüyada Çiş Temizlemek

🙂 Rüyada çiş temizlemek; evinizin gelirinin çoğalacağına işaret eder. Özel yaşantınıza ait bir meselenin yakında bir dostunuzun desteği ile düzeleceğine alâmettir.

Rüyada Çocuğun Çiş Yapması

😐 Çocuğun çiş yaptığını görmeniz maddi bakımdan rahat edemeyeceğini­zi, hatta sıkıntılara düşebileceğinizi anlatır. Çocuğun işemesi eşlerin birbirinden nefret duy­masına tâbir olunur.

Rüyada Bebeğin Çiş Yapması

😐 Rüyada bebeğin çiş yaptığını gören kimseye hile yapılır yahut ömrü son bulur. Bu rüya cinsellikle de ilişkilendirilebilir. Genellikle kötüye işarettir; sizin için önemli insanlarla ilişkilerinizin kötü gideceğini, size önem vermeyeceklerini ve yalnız bırakacaklarını gösterir.

Rüyada Yatağa Çiş Yapmak

😐 Yatağa çiş yapmak umulmadık bir tanıdık­tan kötülük görüleceğine işaret eder. Yatağınıza işediğinizi görmek giderek yoksulluğa düşüleceğine ve geç­mişteki günlerin aranacağına işarettir.

Rüyada Halıya Çiş Yapmak

😐 Halıya işemek bir hastane olayı ile karşı karşıya kalınacağına delalet eder. Evin ortasındaki halıya işediğinizi görmek sizi sıkıntıya sokacak bir olaya delalet eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Rüyada çiş yaptığını gören kimse, sıkıntıdan kurtulup sevinir. Yahut mevcut çocuğu okuyup din alimi ve hafız olur. Küçük abdest bozmak, her bakımdan iyiye yorulmuştur. Çiş yaptığını gören kimse, gurbette ise memleketine döner, hasta ise şifaya kavuşur.”

İbn-i Şirin: “Bir kimse tuvalete, kuyuya veya herhangi bir ıssız yere çişini yaptığını görse, beklemediği yerden eline mal ve para geçer. Bir yerde çişini yapıp üzerini örten kimse, kendi servetini başkalarından saklar.”

Cafer-i Sadık: “Bir kimsenin bedenine veya elbisesine pislik bulaşırsa günah işler. Kilotuna çiş bulaştığını gören kimsenin eline haram mal geçer. Bütün hayvanların çişini görmek iyiye yorumlanır, bunu gören kimsenin eline para geçer. Pislik üzerine oturmak iyiye yorulmamıştır. Rüyada küçük abdestini bozan kimseden üzüntü gider.”

Kirmani: “Denize idrarını yapan hatasında ısrar eder. Rüyada denize çiş yaptığını görmek, günah işleyen bir kimseye delalet eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çiş görmenin psikanalizi: Rüyada çiş görmek rahatlamakla ilgilidir. Sizi rahatlatacak faaliyetler içerisinde bulunacağınızı gösterir.

Herkes Bunları Soruyor ⤵️

Rüyada çiş yapmak nedir diyanet?

Rüyada idrar görmek, haram mala ve haram mal sarf etmeye işâret eder. Bazen rüyada idrar yaptığını görmek, helal olmayan bir şeye malını sarf etmeye işâret eder. Rüyada çiş yapmak bazen de rüyada idrar yaptığını görmek, haram olan bir kadınla zina etmeye işâret eder.

Rüyada tuvalete işediğini görmek ne anlama gelir?

Kişinin rüyada helaya (tuvalete) işediğini (küçük abdestini yaptığını) görmesi, sevince ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında tuvalete küçük abdestini (çişini) bozduğunu (işediğini) görmek, iyiye ve hayra işaret bir rüyadır. Sıkıntıdan, üzüntü ve kederden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada çiş temizlemek ne anlama gelir?

Rüyada idrar temizlemek kişinin kendi işlerini tamamlayıp çevresine de yardım ettiğini işaret etmektedir. Başkasının idrarını temizlediğini rüyada gören kişi başkalarının sorumlularını alan ve pişman olan kişi olarak yorumlanmaktadır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın