Rüyada Çıban Görmek, Çıban Patlatmak

Rüyada çıban görmek kısmet mi parasızlık mı? Rüyada çıban görmek, çıban patlatmak, çıban sıkmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çıban Görmek

🙂 Rüyada görülen çıban parayı temsil eder. Çıbanın iriliği ve birden fazla çı­ban paranın büyüklüğünü anlatır. Vücudunun her yerinde çı­ban çıktığını gören kimse büyük bir servetin sahibi olur. Eğer çıbanlı biri görülürse, yakın çevreden bir insan toplu para alır. Şayet çıban olmuş bir vaziyette ise ve rahatlık hissediyorsanız elem ve kederden kurtulacağınıza alâmettir.

😐 Rüyada çıban görmek, üzüntülü bir gün geçireceğinize alâmet olduğu gibi, başınızdan bazı olağanüstü olayların da geçeceğine alâmettir. Düşte kendinizi bir yerinizde çıban çıkarmış olarak görmek; eğer çıban olmamış bir vaziyette ise ve size ıstırap veriyor­sa, mühim olmayacak bir eleme, bir kedere uğrayacağınıza işarettir.

Rüyada Çıban Patlatmak

🙂 Büyük bir çıban patlatmak, gam ve ke­derden kurtulmaya delâlettir. Ele geçecek mal ve para ile tabir edilir.

😐 Çıbanın patladığını görmek, para yüzünden ortalığın ka­rışacağına ve tatsızlıkların yaşanacağına işaret eder. Ancak çı­ban patladığında kan görülürse rüya bozulur.

Rüyada Çıban Sıkmak

🙂 Sünnet olma­mış bir çocuğun çıban sıktığını görmek, o çocuğun sünnet edileceğine işaret eder. Çıban sıkmak durumunuzun ve sağlığınızın iyiye gideceğini gösterir. Düşmanlarınızın üste­sinden gelebileceğinizi işaret eder.

😐 Rüyada çıban görmek insanların sizin gerçek kişiliğinizi görmesini engelleyen bir sorununuz olduğuna işaret eder. Size yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmalısınız; bu kişiler size zarar vermek pahasına da olsa sizden yararlanmaya çalışabilirler. Bu rüyayı önemsemelisiniz, sizin için olumsuz koşulların gelişeceğini gösterir. Rüyada bir tarafınızda çıban çıktığını görmek gayet esrarengiz bir takım olaylarla karşılaşarak şaşkına döne­ceğinize ve maneviyatınızın sarsılacağına işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Çıban karmakarışık ve yasal olmayan işlere karışacağınız anlamına ge­lir.” Rüyada ensenizde çıban çıktığını görmek; gönül rahatlığına ve huzura kavuşacağınıza delildir.

İsmail El Eş’as: “Rüyada çıban görmek, rüya sahibine gelecek geçici sıkıntıyla tabir olunur. Bazen bu rüya, gıybet eden, koğuculuk yapan ve haram mal yiyen bir kimseyle de yorumlanır. Rüyada çıban rahatsızlığından kurtulmak, hayra delalet eder, üzüntü ve sıkıntılarından halas olur.”

Ebu Sait El Vaiz: “Sıkıntılarınızdan kurtulmaya ve rahata kavuşacağınıza işarettir. Ensesinde çıban çıktığını görmek; sıkıntıdan feraha ulaşacağına işaret sayılır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çıban görmenin psikanalizi: Rüyada çıban görmek içimizdeki bazı sıkıntıları temsil eder. Bu sıkıntılardan kurtulmak için girişeceğiniz çabaları gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın