Rüyada Ceza Yemek, Polisten Ceza Yemek

Düşlerde ceza almak ciddi bir hastalık geçirmeye ya da beklenmedik bir ölüme mi yorulmaktadır? Yoksa görülen ceza, bol para, evlilik ya da müjdeli bir habere mi işarettir? Rüyada ceza yemek, polisten ceza yemek Diyanet ve İslam alimlerince iyi ve kötü yönleriyle değerlendirilmektedir. Psikolojik değerlendirilmesi de bulunan bu konuyu yazımızda inceleyebilirsiniz. Allah rüyanızı hayra çevirsin.

Rüyada Ceza Yemek

🙂 Rüyasında cezalandırıldığını gören, uzun zamandır uğraş verdiği bir işten güzel bir sonuç alır. Bu rüya aynı za­manda, bir davranışınızın övülüp takdir edileceği anlamına da gelir. Birini cezalandırdığını gören, bir insana büyük bir iyilikte bulunur. Rüyada suçluyu cezalandırmaya gücü olduğu halde onu affetmek, rüyayı görenin Allah’tan korktuğuna delalet eder.

😐 Rüyada cezalandırılmak, büyüklerinizden biri tarafından söz işiteceğinize ve tenkit edileceğinize alâmettir.

Rüyada Polisten Ceza Yemek

🙂 Rüyada polisten ceza yemek; düşüncelerden, borçlardan ve üzüntülerden kurtulacağını gösterir. Bazen de yapılan bir iyiliğinizin size getireceği faydayı haber verir.

😐 Rüyada trafik polisi tarafından ceza kesildiğini veya cezalandığınızı görmek; bir ka­bahatinizin af edileceğine, bir borç yüzünden biraz üzüleceğinize. Manevi sorumluluğunuzun bu günlerde çok artacağına. Önemli bir meselenizin çıkmaza gireceğine delildir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: Rüyada ceza verdiğini gören kimse, bir dertten kurtulacağına alâmettir. Rüyasında bir ceza yediğini gören eğer layıksa büyük bir makam sahibi olur, layık değilse büyük bir zattan iyilik görür.”

Caferi Sadık: Polisten veya bir memurdan ceza yemek; evliyseniz çok kısa bir zamanda bir çocuk sahibi olacağınıza, bekar iseniz: Evlilik hazırlıklarına girişip ilk adımı atacağınıza, nişanlı iseniz; Evleneceğinize işarettir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada ceza yemenin psikanalizi: Rüyada birileri tarafından cezalandırılmak, şiddetli tepkilere maruz kalmak çoğunlukla isteklerinize, hırslarınıza, özlemlerinize içinde yaşadığınız toplum ve otoritenin set çekeceğinden endişe ettiğinizi gösterir. Burada söz konusu istek ve hırslarınızın “ahlaki” olmadığı yönünde sizin de kaygı ve endişeleriniz vardır. Toplumun tepkisi sizi ürkütmektedir.


Rüyada Ceza Yemek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Ceza Yemek, Polisten Ceza Yemek” üzerine bir yorum

  1. Selam rüyada yol kenarında duran. Siyah lüks bir arabaya biniyorum çok hız aliyorum hoşuma gidiyor bir anda varıyorum gideceğim yere varıyorum. Yol kenarında park halindeki arabanin arkasına park edip iniyorum. Karada trafik polisi görüyorum.polise park etmiş araclar var onlara kesmemissiniz diyorum babada kesemezsiniz diyorumm sonra. Eee keserse kessin öder geçeriz para var diyorum zaten. Teşekkürler

    Yanıtla

Yorum yapın