Rüyada Cam Görmek, Rüyada Cam Kırılması, Cam Silmek, Cam Kırıkları

Rüyada cam silmek, gösterdiğiniz gayretin karşılığını alacağınız anlamına da gelir. Pencereye cam taktıran, hayata bakış açısını değiştirir. Kendini her ko­nuda yenilemeye çalışır. Rüyada kırık cam, dostluk, sevgili vb. bir ilişkinin zedelenmesini; kırık cam, ilişkinin sona ermesini anlatır. Camın kırıldığını görmek, acı bir olaya delalettir. Rüyada cam kırılması veya cam kırdığını gören, kendi eliyle hayatını alt üst eder. Cam satın almak, çok istenen bir şeye sahip olmak; satmaksa, karışık ve sıkıntılı günler yaşamaktır. Renkli cam gören kimsenin, hayat­tan beklentileri gerçekçi değildir. Camdan eşya, hayatınızda­ki küçük ama cesaret veren gelişmeleri belirtir.

Rüyada Cam Görmek

Düşlerde görülen cam, duygularınızla mantığınızı birlikte kullandığınıza ve hayata her koşulda olumlu baktığınıza işaret eder. Temiz ve geniş bir camdan dışarı bakan, yeni kararlar alarak kendine güvenceli bir gelecek hazırlar. Ancak kirli bir camdan bakan, ihmalkarlığı veya tembelliği nedeniyle ciddi sorunlar yaşar. Eğer rüyada kirli camı siliyorsa, yapılan eleştirileri dikkate alır ve davranışlarını değiştirir. Rüyada cam görmek, cam kırmak size etrafınızın gösterdiği itimadın kaybolacağına, bir sırrın size gösterilmesin­den kaçınılacağına delâlet etmektedir.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Cam

NABLUSİ: “Cam veya ayna kırdığını görmek bir kadını taciz etmek demektir. Cam kırıkları üzerinde bekçi: Kadınların çalıştığı bir yerde bölüm amiri olarak çalışmak anlamına gelir. Camdan, billurdan yapılmış ve yanmakta olan misbah (bir çeşit lam­ba) görmek Allah’ın yardımına, dua ve ibadete, dünya ve ahiret mutlulu­ğuna delalet eder.”

KİRMANİ: “Cam veya iğne kıran, bir ka­dına eziyet eder. Rüyada cam bir tabak veya camdan bir eşya kırmak, eşiyle tartışıp hiç yoktan onun kalbini kırdığına delalettir. Kendisine bir cam bardakla su verildiğini bu cam bardağın elinden düşerek kırıldığını gören kişinin eşi rahatsızlık geçirir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Cam Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyalarda cam, çevremize kurduğumuz, kolay fark edilme­yen duvarlar anlamına gelir ve sosyal ilişkilerde diğer insanlar ta­rafından incitilmekten duyduğumuz kaygıya işaret eder.
Rüyada cam eşya görmek: Kırılgan ve kolay incinebilir, dikkatle yaklaşılması ge­reken duygulara ve ilişkilere ait bir simge olan cam eşyalar, öfke ve kabalık gibi eğilimlerimize gem vurma gereğine de dikkat çe­ker. Düşlerinizde çatlayan bir cam eşya, sözgelimi bir bardak, incinen duygulara ve zarar gören ilişkilere dikkat çe­ker. Cam fanus içine konmuş bir obje, rüyalarımızda, bizim için değerli olan ve koruma gerektiren bir kişi, olgu ya da ilişkiyi sim­geler. Düşlerde bir cam objenin, sözgelimi bir kadehin kırıldığını görmek, hüzünlü duygulara ve bazen de bir ilişkinin bi­tişine işaret eder.

Rüyada cam ayna görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın