Rüyada Bulaşık Görmek, Bulaşık Yıkamak, Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada Bulaşık Görmek, Bulaşık Yıkamak, Bulaşık Makinesi Görmek

Düşlerde görülen bulaşık zenginlik mi bela mı? Rüyada bulaşık görmek, bulaşık yıkamak, bulaşık makinesi görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bulaşık Görmek

🙂 Rüyada bulaşık görmek, uzun zamandır takip ettiğiniz pürüzlü bir işin iyi şekilde bir yakınınız tarafından halle­dileceğine alâmettir. İşleriniz hakkında endişelenmenizin yersiz olduğunu gösterir.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

🙂 Sadece suyla bulaşık yıkadığını gören, bir sorununu çözer. Bulaşık yıkamak aynı zamanda, günahlardan arınıp huzurlu bir haya­ta başlamak olarak da yorumlanır. Rüyada bulaşık yıkadığınızı görmek; bazı keder­li hâdiselerden kurtularak aydınlık ve refaha kavuşacağınıza delâlet­tir.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

😐 Bir imkânı iyi değerlendirememek anlamına gelir. Rüyada bulaşık makinesi gören, sıkıntıya düşer.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Kendinizi bulaşık yıkarken görmek bugüne kadar çok gü­nah işlediğinize ve sonunda bunun farkına vararak nedamet getireceğinize, tövbe edeceğinize, hak yolundan ayrılmayarak ruhunuzu rahatlatacağınıza işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada bulaşık yıkadığınızı görmek; işlediğiniz hatalardan ve kırdığınız kalplerden dolayı pişmanlık duyduğunuza ve bunları ilk fırsatta iyi bir duruma getirmeye çalışacağınıza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bulaşık görmenin psikanalizi: Rüyanızda bulaşık yıkadığınızı görmeniz, yenilik ve deği­şikliklere direndiğinizi ve bu eğiliminiz nedeniyle, içinde bulun­duğunuz şartların aleyhinize dönebileceğini belirtir. Alıştığımız değerler ve kişilerden ayrılmak kolay değildir, ama eğer böyle bir rüya gördüyseniz, daha esnek olmanız ve zorunlu değişikliklere direnmemenizde yarar vardır. Rüyada birikmiş bulaşıklar, düş kı­rıklığı hissini vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!