Rüyada Bomba Görmek, Bomba Patlaması, Bomba Sesi Duymak

Rüyalarda görülen bombalar ölüm mü, hastalık mı, müjdeli haber veya para, iş, evlilik bebek mi demek. Rüyada bomba görmek, bomba patlaması, bomba patladığını görmek veya bomba sesi duymak birbirinden farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bomba Görmek

🙂 Rüyada bomba görmek sırrı ve gizli bilgiyi temsil eder. Rüyada bomba ne şekilde görülürse görülsün, ortalığı ayağa kaldıracak önemli bir sırra ya da bilgiye sahip olduğunuza işaret eder. Bu rüya­yı gören, kendini baskı ve tehlike altında hisseder. Ancak bir yandan da fayda sağlamanın yollarını arar. Rüyada bomba görmek; sizi gafil avlamak isteyen­lerin kazdıkları kuyuya düşeceklerine delâlet eder.

😐 Rüyanızda bomba gördüyseniz; Gerek iş ve gerekse his hayatınızda düşüncesizce hareketler yaptığınız takdirde, sizi büyük bir felaketin kucağına iteceğine, bundan da çok büyük zarar göreceğinize işarettir. Bombayı patlamış görmek: Yoksulluğa ve işlerin bozulması­na. El bombası: Bir sır yüzünden aile içinde tartışmalara işarettir.

Rüyada Bomba Patlaması Görmek

🙂 Rüyada bir bombanın patlayıp, zarar vermediğini görmek ise, kendisinden sevinç duyulacak müjdeli bir habere işaret eder.

😐 Rüyada bomba patladığını görmek; ortada bazı dedikoduların dolaşmasına, çok büyük gürültüye ve kavgaya işaret eder. Rüyada bir bombanın patlayıp zarar verdiğini görmek, kendisinden sıkıntı duyulacak bir habere delalet eder.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

😐 Bomba patla­ması sesi, ani ve büyük bir olayı anlatır. Bu olay hayatınızı etkile­yecek ve değişikliklere neden olacaktır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani’ye göre: “Rüyada bombardıman görmek; size yö­nelen bir iftira neticesi aleyhinizde sonuçlanacak bir davaya itilece­ğinize fakat, hükmün infazı yerine getirileceğine işarettir. Boşa para harcayıp sonradan da bunun sıkıntısını çekmek anla­mına gelir.”

Ebu Sait El Vaiz’in söylediğine göre:Bomba görmek veya el bomba­sı, uyum sağlanabilen kardeş ve sadık hizmetkarla tabir olunur. Elinde başka silahların yanısıra bomba da gö­ren birinden yardım, çok iyilik görür, yüksek mertebeler elde eder ve düşmanını yener. Birine bomba attığını gören, o kimse hakkında kötü sözler sarf eder. Birini el bombasıyla yaraladığı­nı gören, yaraladığı kimseye sırtını dayayarak ondan güç ve kuvvet alır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada bomba görmenin psikanalizi: Değersiz gördüğünüz ya da yeterince dikkat etmediğiniz faktörlerin, yaşamınızda beklenmedik biçimde köklü değişiklikle­re neden olabileceğine dikkat çeker. Rüyada patlayan bir bomba görmek, günlük yaşantımızda bizi tedirgin eden ve gerilim yaşatan zorlu bir işle ya da karma­şık bir durumla karşı karşıya olduğumuzu gösterir. Aynı zaman­da, ölüm korkusunun da ifadesidir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Bir hayvanı bombalamak: Çevre tarafından pek sevilmemeye işarettir.
  • Bü­yük bir bomba: İşleri birinin emri altında yönetmeye işarettir.
  • Bombayı kurcala­mak: Bir tehlike altında olmaya işarettir.
  • Bomba satmak: Zenginlik ve bolluk için­de bir hayata işarettir.
  • Bir yeri bombalamak: Saygınlığın artmasına.

Rüyada savaş görmek savaşta olmak

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın