Rüyada Baklava Görmek, Baklava Yemek, Baklava Yapmak

Düşlerde görülen baklava evlilik mi mutluluk mu? Rüyada baklava görmek, baklava yemek, baklava yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Baklava Görmek

🙂 Rüyada görülen baklava parayı, şansı ve tatlı sözü temsil eder. Baklava görmek güzel teklifler, ilginç rastlantılar söz konusudur. Rüyasında baklava satın alan, çevresinin övgüsünü kazanır, hasta kimseler için bu rüya, şifa bulmaya işarettir. Rüyada bir kimseye baklava ikram ettiğini görmek, o kimse ile dostluk kurmaya işarettir.

😐 Hayatınızda daima çok çalışıp didinip mücadele edeceğinize; elinizden para ve mal çıkacağına işaret eder. Bayat, küflü veya yenmeyecek durumda bir baklavayı rüyada görmek kısa süreli sıkıntı ve darlık demek.

Rüyada Baklava Yemek

🙂 Baklava yemek, büyük sevinçtir. Fakat eğer baklavayı toplulukta yiyorsanız bu kaybınızın telâfi olacağına işarettir. Baklava satıcısı görmek ise hayata çok bağlı yaşamak uğrunda her şeyi göze alabilecek bir ka­rakterde bulunduğunuza delâlet eder.

Rüyada Baklava Yapmak

🙂 Baklava yapmak, zor bir işe işarettir. Ancak işin zorluğuna rağmen kazancınız bol olacak­tır. Hayırlı bir iş anlamına gelir. Rüyada baklava yapmak uzun zamandır beklediğiniz müjdeli habere işarettir.

Rüyada Baklava Açmak

🙂 Rüyada baklava açmak her işin üstesinden geleceğiniz anlamını taşır. Kötülüklerden ırak olup rahata ereceksiniz demektir. Bir kimsenin rüyada baklava açtığını görmesi; yakın bir zamanda müjde almasına, sevinmesi­ne ve rahata kavuşmasına delâlettir.

Rüyada Bir Tepsi Baklava Görmek

🙂 Bir tepsi baklava, her konuda şansınızın artacağına işaret eder. Rüyayı gören güzel sözler işitir. Bekarlar için bu rüyanın anlamı, tatlı sözleriyle gönlünüzü fethedecek biriyle tanışmaktır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada baklava yemek; kısa bir zaman içinde büyük bir para veya mirasa konacağınıza işaret eder. Rüyada baklava yapmak; çok çalışmanız icap edeceğini ve yorulacağınıza işaret eder.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada baklava yemek; sizi çok memnun edecek bir işin olduğuna dair bir haber alacağınıza gösterir. Rüyada baklava yediğini görmek, müjdeli bir haber almaya işaret eder.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada baklava görmenin psikanalizi: Tatlılar ve baklavalar bayram havasını yansıtır. Siz de böyle kalabalık bir ortama özlem duyuyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın