Rüyada Bakan Görmek, Bakan ile Konuşmak

Rüyada bakan görmek devlet makamı mı hazine mi? Rüyada bakan görmek, bakan ile konuşmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bakan Görmek

🙂 Devlet adamlarından birini gören, ciddi ve önemli bir destekle sıkıntısından kurtulur. Eğer rüyasında devlet ada­mıyla konuşuyorsa, devletle ilgili bir işini halleder. Rüyada bakan görmek, bakan olmak hayırlıdır ve bu günlerde büyük bir İş adamının da yardımını göre­ceğinize yorumlanır. Rüyada bir Bakan görmek ve Bakan ile yakınlık kurmak, amacınıza kolaylıkla erişeceğinize, işlerinizin başarı ile son bulacağına hükmolunur.

😐 Din ve dünya işlerini birbirine karıştıracağınıza, dinî yönden fazla takıldığınız sorunların olacağına işarettir. Bakanı üzgün ve sinirli görmek; problem ya­şanmasına, borçlanmaya ve itibarını kaybetmeye yo­rumlanır.

Rüyada Bakan ile Konuşmak

🙂 Rüyada bir devletin bakanı veya herhangi bir yetkilisi ile konuşmak, emniyete ve selâmete ermeye de­lâlet eder. Keder ve şiddetin gitmesine, sevinç ve huzurun gelmesi­ne işarettir. Rüyada bakan ile konuşmak, izzet ve şerefe işaret eder. Rızık ve hay­ra işaret sayılır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Büyük memurlardan mesela nazırlardan (vekil, başkan) ve müdürlerden birini görmek bütün rüya tabircilerinin açık­lamasına göre görevinin gerektirdiği şeylerle yorumlanır. Örneğin meclis görevlileri, yönettikleri insanların geçiminin sağlanmasıyla, din görevlileri hayır ve iyilik işleriyle, ordu görevlileri zafer ve başarılarla yorumlarlar. Bunların görüldüğü rüyada görülen kişinin durumu giyim tarzı, tavır ve ha­reketleri yorumun hayra veya kötülüğe delaleti konusunda dikkate alınır.”

Kirmani: “Diğer taraftan da rüya sahibinin uygunluğu ve kazancı, makam ve rüt­besi, hal ve sıfatı, meslek ve uğraşı düşünülerek ona uygun ve yaraşır şe­kilde tabir olunur.”

Nablusi: “Bir iş adamının yardımıyla devletle ilgili bir işin halledileceği­ne işarettir. Rüyada bakan görmek; Pürüzlü ve askıda kalmış bir işinizin, birisinin yardımı ile lehinize sonuçlanacağına, bu yüzden sevineceğinize işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bakan görmenin psikanalizi: Rüyada bakan görmek, işlerinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza taktığınızı gösterir. Bazen iç dünyanızdaki sıkıntılarınızın dışavurumudur rüyalardaki devlet adamlarını görmek.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın