Rüyada Ağıt Görmek, Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yaktığını görmek ağıt söylemek ölüm haberi mi, evlilik veya gelecek bol para mı demek… Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ağıt Yakmak

😐 Düşte kendinizi ağıt yakarken görmek, acı bir haberle karşılaşacağınıza işaret sayılır. Ağıt yakmak: Kötü bir haber alınacağına işarettir. Düşte kendinizi ağıt yakar görmek, acı bir haberle karşılaşacağınıza, üzücü bir olayın, tanığı olacağınıza delâlet eder. Rüyada ölmüş bir insan için ağıt söylemek: Yakın bir zamanda bir sevdiğinizden kötü haber alacağınızı gösterir. Bir tutku, bir bağlantı derin bir gönül bağı ve acısı anla­mına gelir.

Rüyada Ağıt Yakan (söyleyen) Birini Görmek

😐 Rüyada, ölünün arkasından ağıt yakan kadınlar gör­mek, çirkin amellere işaret eder. Eğer ağıtı siz söy­lemiyor da başkası söylüyorsa, bu size işinizi ihmâl ettiğiniz hakkın­da bir uyarı sayılır.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın