Rüyada Ağırlamak, Ağırlanmak

Rüyada birilerini ağırlamak veya bazılarının sizi ağırlaması ne anlama geldiğini aşağıda öğrenebilirsiniz… Rüyada misafir sofrasının farklı anlamları aşağıda sizleri bekliyor… Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Birini Ağırlamak

🙂 Rüyanızda misafir ağırladığınızı gördüyseniz; Çok yakın bir zamanda mutlu bir olaya şahit olacağınıza, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir. Güzel bir sofrada konuk ağırladığını görmek, yuvadaki mutluluğa ve iş hayatında büyük başarılara işarettir.

😐 Rüyada kendinizi bir veya bir çok kimseleri ağırlamak durumunda görmeniz; Gitmek istediğiniz kalabalık bir yerden sıkıntı ile ayrılacağınıza, gittiğiniz yerlerden zevk almayıp, ağırlık duyacağınıza işaret olarak tabir edilir. Kendinizi birilerini ağırlarken görmek: Gideceğiniz yerde sıkıntı duyacağınıza işarettir.

Rüyada Ağırlanmak

🙂 Rüyada ağırlanmak, bütün sıkıntılarını gö­ze alarak bir sorumluluğu üstlenmek anlamına gelir. Sizi ağırlayanların görünümü iyi ise zahmetlerin karşılığı alınacaktır. Ancak çir­kin ve kötü giyimliyse yanlış anlaşılmalar nedeniyle çabanız bo­şa gidecektir. Ayrıca bir kadın tarafından ağırlanmak işlerin geç ama güzel sonuçlanacağına, erkek tarafından ağırlanmak hızlı ve olumlu sonuçlara işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: “Rüyada kendinizi bir veya birçok kimseleri ağırlamak durumunda görmeniz; gitmek istediğiniz kalabalık bir yerden sıkıntı ile ayrılacağınıza, kendinizi dinleyecek sessizlik orta­mına ihtiyaç duyacağınıza, gittiğiniz yerlerden zevk almayıp, ağırlık duyacağınıza hükmolunur.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Sofrada misafir­lerinizi ağırladığınızı görmeniz, fedakar ve paylaşımcı yönünüze dikkat çeker.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın