Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmenin anlamı aşağıda tüm yorumlarını okuyabilirsiniz… Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada abajur, abajurlu lamba veya böyle bir lambayı yaparken görmek, çok yakında bir işin kar ile sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. : Rüyada abajur görmek, ahlakı hamide sahibi, sır sahibi bir kadına işaret eder. O anda bilmediğimiz daha sonradan ortaya çıkabilecek bir iş­ten kazanç sağlamak anlamına gelir. Belirli bir paraya sahip olabilecek bir iş kurmaya işarettir. Büyük bir işe girişilip ve bundan sağlanacak tüm menfaatlere sahip olmak anlamına gelir.

Abajur görmek sürpriz bir gelişmeyle ortaya çıkacak bir işten ka­zanç sahibi olmak ya da sevindirici bir haber almaktır. Işık sa­çan bir abajur aydınlık günlerin habercisidir. Abajuru yaktığını gören, uzun uğraşlar sonunda isteklerine kavuşur. Abajur tak­mak, başarıya ve bu başarının başkalarıyla paylaşılmasına işa­ret eder. Abajur satın almaksa, başkalarına yardımcı olabilece­ğiniz bir işi üstleneceğiniz anlamına gelir.

Rüyasında herhangi bir abajur veya avize gören, kişi hayırlı ve faydalı işlere girişir, avizeyi veya abajuru ye­rinden kaldırmak, bir yakınından veya bir arkadaşından iyilik gör­mekle tâbir edilir. Düşte, abajur veya avize satın alanın işi rast gide­cektir. Rüyada abajur görmek, yakın bir gelecekte iyi olay­larla karşılaşılacağına işaret eder. Rüyada abajur görmek, yakın bir gelecekte iyi olay­larla karşılaşılacağına işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın