Rüyada Sevgili Görmek, Sevgili Olmak, Eski Sevgili

Rüyada sevgili rüyaları ölüm mü hastalık mı yoksa bol para, evlilik veya bebek haberi mi demek. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sevgili Görmek

🙂 Rüyada görülen sevgili; bekarlar için, mesut bir kar­şılaşma, daha eski bir sevgili ise, uzun zamandır ödemedi­ği bir borç yüzünden üzüleceğine yorumlanır. Rüyada sevgilinizi aradığınızı görmek; birisi tarafından çıl­gınca sevileceğinize işarettir… Sevgiyle ilgili rüyalar genel olarak iç huzuru, insanın kendisiyle barışık olmasını ve mutluluğu temsil eder.

Rüyasın­da tanımadığı bir insana büyük bir sevgi beslediğini gören kim­senin hayatına yeni bir insan girecektir. Sevgilisini görense, onunla ilgili sevinçli haberler alacaktır. Rüyada sevdiği insan tarafından hayal kırıklığına uğratıldığını, bu yüzden acı çektiği­ni gören kimse, tam tersi aşk hayatında çok mutlu olacaktır. Rüyada biri ya da başkaları tarafından sevildiğini hissetmek, görmekse, geniş bir arkadaş çevrenizin olduğunu ve hayatınızı anlamlı bulduğunuzu yansıtır. Sevgilinizle tartıştığınızı görmek: Evliliğin kısa zamanda ger­çekleşeceğine işarettir.

😐 Rüyasında sevgilisini bir başkasıyla gören, kişi sevgi­lisini elinden alabilecek bir rakibinin mevcut olduğu kuş­kusunu taşıyor demektir, aşkını güçlendirici eylemlere girişmelidir. Sevgilinizin somurttuğunu gör­mek: Başkalarının laf taşıması yüzünden aranızda ufak bir kırgınlık olacağı­na işarettir.

rüyada sevgili görmek

Rüyada Sevgili Olmak

🙂 Rüyada sevgili olduğunu görmek; sevgilisi olanlar için mutluluğa sevgilisi olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğinize işarettir. Rüyada bir kimseyle sevgili olduğunu görmek, hayır ve bol menfaate işaret eder. Bir kimseyle sevgili olmak için bu rüya, o kimseden gelecek yardıma delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

🙂 Eski sevgilinizle beraber gezdiğinizi görmek: İsteklerinizin gerçekleşerek mu­radınıza ereceğinize işarettir. Eski sevgilinizi gülümserken görmek: Gerçekte kendisinden iltifat göreceğinize işarettir.

😐 Rüyada eski sevgiliyi görmek, evliler için, ailede vaki olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayanlar aralarını bozmak için birisinin uğraştığı­nı, bildirir. Rüyada sevgili, eğer gönlünün özellikle hoşlandığı bir maldan ileri geliyorsa, kaygı, tasa ve kedere yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: Rüyada sevgilinizi görmek; sevgilisi olanlar için ayrılığa, sevgilisi olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğinize işa­rettir. Rüyada görülen sevgili; gerek kız gerekse erkek olsun, bekarlar için, onunla mutlu bir karşılaşma, daha eski bir sevgili ise; uzun zamandır ödeyemediği bir borç yüzünden üzüleceğine, eski sevgiliyi rüyasında görmek; evliler için; ailede olacak bir hoşnutsuzluk, evli olmayan bir kadın, için sevgilisi ile ilgisini keserse, aralarını bozmak için birisinin uğraştığını, bekar bir erkek için bu rüya, rakibini arkasından vuracağını bildirir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen sevgili, her iki cins içinde de mutlu bir karşılaşma, bu eski bir sevgili ise, uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç yüzünden üzüleceğinize, eski sevgilinizi rüyada görmek, evliler için aile içinde geçecek bir huzursuzluğa, bekar bir kadın için, sevgilisi ile arasını bozmak isteyen bir kimsenin buna çalıştığına, bekar bir erkek için, rakibini yeneceğine işaret sayılır. Rüyada sevgili ile sevişmek, eğer gönlünün hoşlandığı bir kimse ile ise, yakında derin bir kedere kapılacağına işaret eder.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada sevgilisini gören genç, gereksiz düşüncelerle günün heba edilmemesi gerektiğine dair bir uyarıdır.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın