Rüyada Pamuk Görmek, Pamuk Toplamak, Pamuk Tarlası

Pamuk kozası, helal kısmet, değerli eşya ve bol para; pamuklu kumaş, hayırlı bir iş anlamına gelir. Rüyasında pamuk tarlası gören kimse, en imkansız görülen hayalini dahi gerçekleştirebileceğinin müjdesini alır. Pamuk toplamak, kişisel gay­retinizle fırsatları iyi değerlendirerek maddi rahatlığa kavuşaca­ğınızı anlatır. Rüyasında pamuklu yatak yaptığını gören, kıs­metli bir yola çıkar. Ancak kirli ve işlenmemiş pamuk, haram paraya delalettir. Pamukların ıslanması, maddi zarar; pamuğun yanması, kötü haber; kararmış pamuk ise üzüntüdür.

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyanızda pamuk gördüyseniz; Sıkıntılardan kurtulacağınıza, iş hayatınızda başarılı bir döneme gireceğinize, mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir. Pamuk görmek dokuz şekilde yorumlanır: Örtü, menfaat, mal, giysi, olgunluk, görkem, din, hayır ve makbul iş. Pamuk topladığını görenin eline helal mal geçer. Eline geçen pamu­ğu sakladığını gören ailesi için para biriktirir. Yastık ve benzeri şeylere pa­muk doldurduğunu gören evlenir. Tarlada mahsullü pamuk görmek hayır ve be­rekete delâlet eder. Ayıklanmış temiz pamuk gören feraha çı­kar.

diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet Rüya Tabiri: Rüyada Pamuk

Mağripli Cabir’e göre pamuk görmek: “Dostluğunu her zaman göstermekten çekinmeyen bir arkadaşınız anlamına gelir. Rüyada pamuk görmek, dertlerden sıkıntılarda kurtulup sıhhatli bir hayata tabir olunur.”

İMAM NABLUSİ:Rüyada pamuk düşmandan mal elde etmeye delalet eder. Pamuk topladığını gören düş­manını yener ve onu emri altına alır. Rüyada pamuk almak düş­manı tarafından aşağılanır, onun emri altında olur. Rüyada pamuk tarlasında çalışmak düşmanıyla dost olur.”

EBU SAAİT EL VAİZ: “Pamuk görmek dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan iki yüz­lü bir kimseyle tabir olunur. Pamuk tarlası görmek yakında başlayacağınız girişeceğiniz işlerden fayda göreceğinize ve kazan elde edeceğinize yorumlanır.”

CAFER SADIK (r.a.): “Bir pamuk tarlasında olmak güven ve emniyette olmaya, menfaate yorumlanır. Pamuğun yanması, kirlenmesi, düşman yüzünden büyük bela ve sıkıntılarla karşılaşmaya işarettir.”

psikolojik ve modern ruya tabirleri-1001ruyaPsikolojik ve Modern Anlamı

Rüyalarda görülen pamuğun psikanalizi: Düşlerde bembeyaz pamuk tarlaları, zenginlik ve rahat­lıkla ilişkili düşünülür. Bir pamuk kozası, yeni ve olumlu sonuçla­nacak bir proje ya da işi belirtir. Bir pamuk paketi görmeniz, duy­gusal bakımdan kendinizi huzurlu hissettiğinizi gösterir.

  • Pamuğu kozasında görmek: İyiliksever ve elinden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışan bir kişiye yorumlanır.
  • İşlen­miş pamuk görmek: Sevmediğiniz bir insana kötülük yapacağınız anlamına gelir.
  • Pamuk topladığınızı görmek: Gelirinizin tümünü tekrar mala yatı­racağınız anlamına gelir.
  • Pamuğu bir kılıfa doldurduğunuzu görmek: Evlilik hazırlığına işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Pamuk Görmek, Pamuk Toplamak, Pamuk Tarlası” üzerine 4 yorum

  1. Iyi gunler ben ruyamda ben Pamuk tarlasindayim Pamuk topluyorum Ama pamugu Elime aldigimde Pamuk penye telefi oluyor yani islenmis Kahve rengine yakin bir renk oluyor.birde tavanda iki tane 50€ goruyorum.

    Yanıtla
    • ZHALİA Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kısa sürede rahata kavuşmaya, hayırlarla karşılaşmaya, cömertliğe, sevinçli haber alacağınıza, herkesle geçinmeye işarettir…

Yorum yapın