Rüyada Öpmek, Birini Öpmek, El Öpmek, Sevgiliyi, Ölmüş Birinin Elini Öpmek, Erkeği, Kızı

Süslü bir kadını öptüğünü veya ku­cakladığını gören, dul bir kadınla evlenip malından fay­dalanır. Bir ölüyü öpen, onun malından istifade eder. Bir hayvanı öpen, hayvan gibi birini sever. Bir devlet memurunun huzurunda yeri öpen ona tabi ve yakın olur. Halktan bi­rinin önünde yeri öpmek, iyi değildir. Ayak öpmek, el öpmek gibidir. Çok makyajlı bir kadınla öpüşenin çocu­ğu doğar veya o yıl büyük hayırlar görür. Bir rivayete göre dünya malına kar­şı aç gözlülük eder. Rüyada öpmek, öpüşmekle ilgili rüyanın detaylı anlamı aşağıda…

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada biriyle öpüşmek veya birini öpmek biriyle kurulacak yakın ve samimi ilişki­ye işaret eder. Rüyasında tanıdığı birini öpen, kısa zamanda onunla karşılaşır. Tanımadığı birini öpen, yeni bir arkadaş edinir. Bekarlar için bu rüya, ani bir evlilik kararıdır. Kuş öp­mek, habere; yılan öpmekse düşmanlığa delalettir. Rüyasında bir eşyayı öptüğünü gören kimse, maddiyata ve dünya nimet­lerine çok fazla önem veriyordur. Bu rüya sevgisiz biri oldu­ğunuzu da açıklar.

Rüyada El Öpmek

El öpmek, size hizmet edenlerin artacağına yorumlanır. Babanın elini öpmek, mevkii sahibi birinden iş teklifi almaktır. Değerli bir insanın elini öptüğünü gören, iyilik alır. Bir rivayete göre elini öptü­ğü kimseye nimet verir. Diz ve ayak öpmek de böyle yorumlanır. Sevdiği­nin ve sevgilisinin elini öptüğünü görmek ona karşı alçak gönüllülüğe ve alçalmaya delalet eder.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Sevgilisini öpen, ondan güzel haberler alır ya da onunla buluşur. Rüyanızda sevgilinizi öpüyorsanız: Arzularınızın yerine geleceğine işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre, insanın sevdiğini öpmesi rüyası dört şe­kilde yorumlanır: Sevinç, sevgi, muradına erme, zafer.

rüyada sevgiliyi öpmek

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş bi­rini öpmekse, çok sevilen biriyle özlem gidermektir. Rüyada bir ölüyü öptüğünü görmek o ölünün malından faydalanmaya delalet eder. Rüyasında tanıdığı bir ölüyü öpmek, ondan gelecek ilim veya maldır. Tanımadığı bir ölüyü öpen kimseye tahmin edemediği yerden eline bir mal geçer.

Rüyada Bir Erkeği-Kızı Öpmek

Rüyada bir kadın veya kızı öpmek murada nail olmakta­dır. Güzel ağızlı veya dudaklı bir kadın ya da erkeği öpmek, mutlu bir evlilik anlamına gelir. Bir erkeği öptüğünü, kucakladığını veya onunla bir şehvet ilişkisinde bulunduğunu görmek aralarında sevgi meydana gelmesine, öpme şehvet olmadan olursa öpme eylemini yapanın öpülenden hayır göreceğine yorumlanır.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-1001ruyaRüyada Öpüşmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada öpmek, öpüşmek: Rüyada birini öptüğünüzü gördüyseniz, bu, o kişiyi onayladığınızı ve yaşamınıza kabul ettiğinizi gösterir. Eğer bu karşı cinsten biriyse, onunla ilgili cinsel istek ve duyguların var­lığına da işaret ediyor olabilir. Rüyadaki duygularınıza ve atmos­fere göre, birini öpmek, bazen de o kişiye ihanet etmek anlamı­nı içerir.

Ruyada Kadin Gormek, Hamile Kadin gormek-Yasli-Guzel Kadin Organi gormek-diyanet-ne demek-1001ruyatabiri
Ruyada Kadin Gormek-rüyada kadını kızı öpmek-erkeği öpmek-ölüyü öpmek

Rüyada Öpüşmenin 1001 Rüya Tabiri

 1. Rüyada Yer Öpmek: Bir devlet büyüğünün huzurunda yer öptüğünü görenin sözünü devlet büyükleri din­ler, devlet memurları onunla fikir alış verişinde bulunur. Bir rivayete göre büyük ha­yırlar elde eder.
 2. Birinin önünde yerleri öpme, uygun olmayan birinin huzurunda yer öpmek hayra işaret değildir.
 3. Birinin önünde hürmeten yer öptüğünü görmek, o ki­şinin mevki, makam sahibi olmasına işarettir.
 4. Cafer Sadık (r.a.): “Birini öptüğünü görmek dört şekilde tabir olunur,” demiştir. Hayır ve menfaat, ihtiyaç giderme, zafer ve sevinçli haber.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Öpmek, Birini Öpmek, El Öpmek, Sevgiliyi, Ölmüş Birinin Elini Öpmek, Erkeği, Kızı” üzerine 7 yorum

 1. merhabalar .Ben rüyamda sevdiğim erkeğin yakın arkadaşım tarafından duyuyorum bana diyordu ki o başkasını seviyor hem de R harfiyle başlıyoradının ilk harfi sonra ben olmaz öyle çey o yapmaz falan diyorum bunun yorumu nedir şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
 2. Merhabalar nasılsınız efendim. Ben rüyamda sevdiğim erkeyin ismini yakın arkadaşım tarafından duydum bana o başkasını seviyor hemde R harfi adının olk harfi dedi ben o zaman perişan oldum bunun yorumu nedir

  Yanıtla
 3. Rüyamda sevdiğim kız şişman haldeydi ve esmer bir adam ile öpüşüyordu. İkisi de açık mavi renk gömlek giymişlerdi. Anlamı nedir acaba ?

  Yanıtla
  • Haldun Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dürüstlüğünüzü doğruluğunuzu ve yardımseverliğinizi halka yansıtacağınıza, kendi çıkarlarınız için fazla çalışacağınıza işarettir…

 4. SelamAleyküm hocam rüyamda beş altı tane yaşlı kadın görüyorum ve hepsi türbanlı çok yaşlı teker teker hepsinin ellerinden yanaklarından öpüyorum

  Yanıtla
  • ahmetçağrıı Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza, rahat bir döneme gireceğinize, birisinden size fazla miras kalacağına işarettir…

Yorum yapın