Rüyada Kağıt Para Görmek, Kağıt Para Almak, Bulmak

Rüyada kağıt para görmek ne demek? Rüyada kağıt para almak, bulmak tabiri aşağıda. Rüyada para görmek ne anlama gelir? Sorusu merak ediliyor. Rüya tabirleri insanların en çok araştırdığı konulardan biri. Rüyasında kağıt para gören kişiler aşağıdaki cevaplarla rahatlıyor…

Rüyada Kağıt Para Görmek

🙂 Rüyada kağıt para görmek, güzel söze delalet eder… Rüyada banknot halde kağıt para görmek; bayağı rızka, sıkıntıdan sonra rahatlığa veya işi az, mükafatı çok amele delalet eder… Rüyada görülen para; tatlı söze delâlet eder. Helâlinden kazanılmış para görmek; rızka, sıkıntılar­dan sonra rahatlığa ve mala tabir olunur. Rüyada kağıt para görmek; güzel konuşan ve faydalı işe yarayan kimseye işarettir. Kağıt para, verilen bir söz ve ödenecek bir bedel karşılığında kavuşulacak bolluk anlamına gelir.

Rüyada Kağıt Para Almak

🙂 Rüyada birinden kağıt para almak, ehil kimseler için ilim ve marifete, cahil kimseler içinse yanlıştan dönmeye işaret eder. Tanımadığınız yabancı bir kimseden kağıt para aldığını gören kimsenin eline para geçer ve ihtiyacını giderir. Birinden kağıt para almak görevini başarıyla gerçekleştirecek ve kendisine bırakılan emaneti sahibine teslim eden kimsedir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak (Toplamak)

🙂 Rüyada kağıt para bulduğunuzu görmek; bulunduğunuz yerde yüksel­meniz için yakınlarınızdan birinin desteğini göreceğinize, iş arka­daşlarınızdan birinin size karşı sıcak bir muamelesi ile karşılaşaca­ğınıza yorumlanır. Rüyada kağıt para bulup toplamak sizi sevenlerin sayısının çoğalacağına; bundan sonra da dikkatli davrandığınız taktirde yükselme şansınızın açık olacağına alâmettir.

Rüyada Kağıt Para Vermek

🙂 Birine kağıt para verdiğini görmek; bolluk içerisinde hayatını sür­dürmeye ve işlerinin yolunda gitmesine delâlet eder. Eğer dilenci veya borç isteyen birine para verdiğini gördüyseniz halk arasında maddi ve manevi gü­cünüzden dolayı şöhret kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada Deste Deste Kağıt Para Görmek

🙂 Rüyada desteler halinde para görmek; mala ve bekâr için ev­lenmeye işaret eder. Deste deste para görmek; okuyan biri için ilim öğrenmeye, ticaretle uğraşan kimse için bol kazanç elde etmeye ve bekâr kimse için evlenmeye, evli biri için de beklediği sevindirici haberin geleceğine delâlet eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: Rüyada kağıt para görmek, isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceğinizi; buruşuk ve kirli bir kağıt para el attığınız işten olumlu sonuç alamayacağınızı açıklar. Ancak buruşuk bir kağıt parayı açıp üzerine yazı yazdığını gören kimse, pes etmeyerek başka bir konuda başarı kazanır. Yabancı bir kağıt para (Dolar, Euro gibi), sürpriz bir kısmetin haber­cisidir. Rüyasında kağıt parayı buruşturup attığını veya yırtıp attığını gören hayatından memnun değildir.”

Caferi Sadık: “Buruşuk veya yırtık bir kağıt parayı düzeltmeye çalıştığını gören kimse­nin hayatı aniden zevkli bir hale dönüşür. Kağıt para yırtmak bazı bağları kopartmak demektir. Evliler için bu rüya ayrılık anlamına da gelebilir. Rüyada kağıt parayı özellikle ortasından ikiye ayırdığını gören, bir kısmet yüzünden yakınlarıyla anlaşmazlık yaşayabilir. Kağıt parayı par­çalamak, sorunlar yüzünden gergin bir dönemde olduğunuzu yansıtır. Etrafta uçuşan kağıt paralar görmekse, sizi fazlasıyla etkileye­cek bir dedikoduya işarettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen kağıt para, nadiren gerçek yaşamdaki para olgu­suyla birebir paralellik taşır ve daha çok bizim değer yargılarımı­zı ve değer verdiğimiz şeyleri simgeler. Yaşamımızda önemsedi­ğimiz ve sahip olmaktan mutluluk duyduğumuz, korumak istedi­ğimiz şeyler; sözgelimi eşimiz, çocuklarımız, ailemiz ve olumlu ni­teliklerimiz, rüyalarda kağıt para simgesiyle karşımıza çıkabilir. Bazen de daha maddiyatçı bir yorumla, güç tutkumuzu ve güce sahip olma isteğimizi vurgular. Bu biraz, bizim yaşama bakışımızla da il­gilidir: Eğer paranın bir güç kaynağı olduğunu ve bu yolla edini­len gücün de değer taşıdığını düşünüyorsak, rüyadaki kağıt para (banknot), hırs ve güç isteğimizi ifade ediyor olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın