Rüyada Çürük Diş Görmek, Çürük Yumurta, Elma, Domates

Rüyada çürük görmek mutluluk mu ölüm haberi mi? Rüyada çürük diş görmek, çürük yumurta görmek, çürük elma görmek, çürük domates görmek, çürük meyve görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çürük Diş Görmek

🙂 Rüyada ağrısız sızısız çürük diş görmek yaptığınız işlerden gelecek olan parayı temsil eder. Çürüğün büyüklüğü ve renginin koyuluğu alınacak paranın miktarını belirtir.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek

🙂 Rüyada çürük yumurta gören kimse zengin olur. Üstelik bu para şans oyunlarından gelebilir. Çürük yumurta birçok alime göre dedikodu veya sıkıntı denilse de yemediğiniz zaman aile içindeki mutluluğa işarettir.

Rüyada Çürük Elma Görmek

🙂 Rüyada çürük elma görmek haya­tınız boyunca daima verimli ve kazançlı işler peşinden ko­şacağınıza delalettir. Çok mutlu günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Çürük Domates Görmek

🙂 Bir toplu­luk tarafından çürük domates yağmuruna tutulduğunuzu görmek politika hayatına atıldığınız taktirde önemli mev­kiler elde edeceğinize delalettir. Yurt çapında bir isim yapacağı­nıza delalettir.

Rüyada Çürük Meyve Görmek

🙂 Rüyada çürük meyve gören kişi toplu bir para alır ve bu para ona saadet getirir. Çürük meyve gören sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Çürük Patates Görmek

😐 Rüyada çürük patates görmek; size güç gelecek bir ayrılı­ğa delâlet eder. Para kaybı demektir. Çürük patatesler görmeniz birikimlerinizin azalacağına veya sıkıntıya gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Çürük Kavun Görmek

😐 Rüyada çürük kavun görmeniz; müzminleşmiş ve unutmanız mümkün olamayacak bir gönül mese­lesinden ötürü hayatınız boyunca azaplı geçen zamanları geride bı­rakma ve unutma gayretinizin boşa çıkacağına delalettir. Bu yüzden aşık ga­rip misali ruhî bir bozukluk içine gireceğinize, bu durumun hayatta­ki başarısızlığınızın da nedenini teşkil ettiğine alâmettir.

Rüyada Çürük Portakal Görmek

😐 Rüyada çürük portakal görmek; sonu gelmeyecek bir aşka tutulacağınıza işarettir. Çok sevdiğiniz kimselerden ay­rılmak zorunda kalacağınıza delalettir.

Rüyada Çürük Muz Görmek

😐 Çürümüş muzlar geçmişte yaşamış olduğunuz tatlı aşk anla­rını tekrar ihya etmenizin artık imkânsız olduğuna işarettir. Çürük muz çevrenizde karışıklık çıkması ihtimali bulun­duğuna delil sayılır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Rüyada çürümüş şeyler görmek sonu gelmeyecek bir aşka tutulacağınıza veya çok sevdiğiniz kimselerden ayrılmak zorunda kala­cağınıza işarettir. Politik bir yaşantınız varsa; önemli mevkilere gelerek başarıya kavuşacağınıza işarettir. Sonu gelmeyecek bir sevdaya tutulacağınıza ya da çok sevdiği­niz insanlardan ayrılacağınız anlamına gelir.”

Cafer-i Sadık: “Bir yerinizin çürümüş olduğunu görmek geçmişte yaşamış oldu­ğunuz tatlı aşk anılarını tekrar yaşamanızın artık olanaksız olduğuna işarettir. Eskiden yaşamış olduğunuz gönül maceralarınızı tekrar hatırlamanızın size hiçbir faydası olmayacağı anlamına gelir.”

Kirmani: “Birisi tarafından üzerinize çürük yumurta atıldığını görmek hayatınız boyunca daima verimli ve kazançlı işler peşinden koşacağını­za ve çok mutlu günler yaşayacağınıza delalettir. Yaşamınız boyunca bütün işlerinizde başarıyı yakalayacağınıza delalettir.”

Seyyid Süleyman: “Bir topluluk tarafından çürük domates yağmuruna tutulduğunu­zu görmek politika hayatına atılırsanız önemli mevkiler elde edece­ğinize ve yurt çapında bir isim yapacağınıza işarettir. Bir politika adamına çürük yumurta atıldığını görmek: Memle­ketimizde karışıklık çıkması olasılığı bulunduğuna kanıt savılır.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çürük görmenin psikanalizi: Çürük bir meyve ya da sebze ya da çürümüş otlar, ihmal ettiğimiz için yitirmek üzere olduğumuz değerlere dikkat çeker. Çürük bir duvar ya da çürük bir köprü, güvensizlik duygularımızı ve endişelerimizi vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın