Rüyada Cep Telefonu Görmek, Almak, Bulmak, Kaybetmek

Rüyalarda görülen telefon ölüm veya hastalık haberi mi, yoksa evlilik veya bol para mı demek? Rüyada cep telefonu görmek, telefon almak, telefonun kırılması farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Cep Telefonu Görmek

🙂 Rüyada cep telefonuyla konuşmak, çok gü­zel müjdeli bir habere, miras veya yüksek bir makama erişmeğe yorumlanır. Cep telefonu görmek, çok şerefli ve yüksek bir makama yahut da o makamdakilerle hoş sohbete delalettir. Cep telefonunu eline alarak konuşan bir kimsenin rüyası sevince ve müjdeli habere delâlet eder. Rüyada sevdiği birisiyle telefonla ko­nuştuğunu görmek; rahatlamaya, sevinç ve mutluluk bulma­ya delâlet eder. Cep telefonu görmek bir konu vb.nde size yardımcı olacak birini simge­ler. Telefonda konuştuğunu gören kimse, size yardımı olacak bir insanla te­sadüfen tanışır. Telefonda konuşan birini görmekse, bir insanın başarısında önemli bir payınızın olacağını anlatır. Telefon se­si, kısa sürede tamamlanacak bir iştir.

Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek

🙂 Rüyada telefon kaybettiğinizi görmeniz; hiç umma­dığınız halde bir çok yerlerden müjdeler ve çeşitli haberler alaca­ğınıza. Kendinize ait bir cep telefonunu kaybetmeniz geniş kapsamlı bir iş âlemine gireceğinize. Telefon kaybettiğinizde insanlarla direk konuşmak bu günlerde za­manınızın çok hareketli geçeceğine işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

🙂 Cep telefonunu bulduğunu görmek, bulunduğu durumdan memnun olmaya ve Allah (cc)’a şükretmeye delâlettir. Rüyada telefonunu bulmak uzun bir yoldan ge­len yolcu ile karşılaşacağınıza, ummadığınız bir yerden sevinçli bir haber alınacağına işarettir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada telefonla konuşmak, binleriyle olabildiğince çabuk haberleşmek ya da sağlıklı bir iletişim kurmak ihtiyacında olduğunuzu belir­tir. Telefonda konuştuğunuz kişi, bu konuda da­ha ayrıntılı ipucu sağlayacaktır. Rüyanızda çalan bir telefona yanıt vermiyorsanız, bu, insanlardan ve ilişkilerden bir sü­reliğine uzaklaşma ihtiyacınızı vurgular. Siz birini arıyorsanız ve te­lefon açılanıyorsa, kendinizi yalnız hissettiğiniz ve bir dosta ihtiyaç duyduğunuz söylenebilir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Başkasına ait bir cep telefonunu kaybettiğini görmek; malını israf etmeye ve zor günler geçirmeye işaret eder.
  • Rüyada telefon ile konuşmanız; müjdeli haber alaca­ğınıza işarettir.
  • Rüyada telefon görmek ve telefon ile konuş­mak, mektup (mail) veya benzeri bir yolla haber alınacağına işarettir.
  • Rüyanızda telefonla konuştuğunuzu gördüyseniz; Bu günlerde bir yakınınızdan haber veya telefon geleceğine işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın