Rüyada Çekirdek Görmek, Rüyada Çekirdek Yemek, Çekirdek Çitlemek

Düşlerde görülen çekirdek, arkadaşlarınızın hakkınızda dedikodu yaptığını anlatır. Rüyada çekirdek görmek, çekirdek yemek, etrafınızı saran bazı kötü ruhlu insanların dedikodusuna maruz kalacaksınız demektir. Ancak meyve çekirdeği görmek, maddi konularla ilgili güzel fırsatları; henüz düşünce aşamasında olan bir işi temsil eder. Eğer evli bir kadın meyve çekirdeği görürse, hamile kalır. Rü­yasında bir yere çekirdek ektiğini gören, karşılığını uzun va­dede alabileceği bir işe kalkışır.

Rüyada Çekirdek Görmek

Meyve çekirdeği görmek; ev sahibi olmaya, eviniz varsa yeni bir mal varlığına kavuşmak üzere olduğunuza yorumlanabilir. Rüyada çekirdek görmek; bugünlerde çok renkli bir hayat geçirdiğinize işaret sayılır. Rüyada çekirdek yemek veya çekirdek çitlemek, çevrenizdeki olumsuz arkadaşlarınızın arkanızdan konuş­malarına işarettir.

rüyada görmek-diyanet rüya tabirleri-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri: Rüyada Çekirdek

ABDULGANİ NABLUSİ: “Rüyada çekirdek, kendinize iyi baktığınıza kolay kolay hastalanmayacağınıza işa­rettir. Rüyada çekirdek yediğinizi görmek: Hastalığınızın tedavisinde sizi bıktıracak kadar hap kullanacağınıza işarettir. Rüyada çekirdek görmek saygıdeğer bir kadın ve bir rivaye­te göre saygın bir erkekle yorumlanır,” demiştir.”

İBN-İ ŞİRİN: Rüyada görülen ayçekirdeği devlet veya ona ya­kın binlerinden mal almaya, ilim ve marifet sahibi olmaya işarettir. Düşlerde çekirdek yemek veya çitlemek, muradına erer, işleri yolunda olur, devlet büyükleri yanında saygınlık kazanır ve devlet tarafından kendisine mal verilir veya işi görülür.”

Mağripli Cabir’e göre:Rüyada kuruyemiş çekirdeği görmek ilim ve irfan sahibi olmaya, insanlar tarafından sevilmeye yorumlanır. Rüyada ayçekirdeği yemek, şerefe, onura, say­gınlığa delalet eder. Bir meyve çekirdeği gören mevki ve makam sahibi olup saygınlık kazanır. Acı veya bozuk çekirdek görmek, hayra delalet etmez.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Çekirdek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada çekirdek görmenin psikanalizi: Çekirdek (yemiş): Rüyada kabak ya da ayçekirdeği yemek, sa­tın almak ya da bir kesekağıdı içinde görmek, hazırlandığımız ya da planladığımız yeni girişimlerin başarıyla sonuçlanmasına ilişkin beklentilerimizi gösterir. Bir grup insanla birlikte çekirdek yiyerek sohbet etmek, ekip çalışmasıyla gerçekleştirilecek bir proje ya da ortaklığa işaret eder.
Çekirdek (meyve): Düşümüzde gördüğümüz meyve çekirdek­leri, tohum niteliği taşımasından dolayı, ilgi gösterildiği taktirde verimli ve olumlu sonuçlar verecek olanak ve fırsatları simgeler.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın