Rüyada Bornoz Görmek, Rüyada Beyaz Bornoz Giymek

Rüyalarda görülen bornoz ölüm mü bol para veya evlilik, iş, bebek haberi mi demek. Rüyada bornoz görmek veya bornoz giymek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bornoz Görmek

🙂 Bornoz görmek rüyada, iş hayatındaki sorumlulukları temsil eder. Rüyada bornoz görmek; evlilere aile saadetinin gitgide artmasına, bekarlara çok hayırlı bir kısmetin çıkmasına işarettir.

😐 Bor­noz almak, işinizde başarılı olmak için çok fazla çalışacağını­za işaret eder. Bornoz satmak, önemli bir fırsatı kaçırmaktır. Özellikle kirli ya da sökük bir bornoz, sizi hüsrana uğratacak bir eştir.

Rüyada Bornoz Giymek

🙂 Temiz ve yeni bir bornoz giymek, üstlendiğiniz sorumluluğun altından başarıyla kalkacağınızı anlatır. Rüyada temiz ve güzel bir bornoz ya da ropdöşambır giydiğini görmek, evliler için yuvada mutluluk; bekarlar içinse iyi bir evlilik anlamına gelir.

😐 Rüyasın­da bornoz giyen, ağır bir sorumluluğun altına girer. Ancak eski ve kirli bir bornoz giydiğini gören, dikkat etmelidir. Beklenen sonuca ulaşamayabilir. Bir erkeğin bornoz ya da bir kadının dışarıda ropdöşambır giydiğini görmesi, hatalarınız yüzünden birlikte olduğu­nuz insanın karşısında zor durumda kalacağınızı belirtir.

Rüyada Beyaz Bornoz Giymek

🙂 Rüyasında beyaz bornoz sarındığını gören bol­luğa erer. Hasta ise şifa bulur. Rüyada beyaz renk bornoz gören bekârsa evlenir evli ise şeref ve itibarı artar.

Rüyada Bornoz Almak

🙂 Rüyada bornoz ya da ropdöşambır aldığını görmek, istediğiniz kişiyle evle­neceğinizi anlatır.

😐 Ancak aldığınız bornoz kirli, yırtık vb.yse, evlilikle ilgili sorunlar çıkar. Rüyada rengini beğenmediğiniz veya yırtık, sökük bornoz almak sır­larınızı herkese açmakla çok kötü ettiğinizi, bedeni size uymayan bornoz almak; ayrılığa yani eşiniz veya sevgilinizle aranızın açılacağına alamettir.:

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi:Bornoz, roptöşambır veya sabahlık görmek, malla tabir olunur. Bir rivayete göre din, sağlık ve sıh­hat demektir. Temiz ve güzel bir bornozlu rüyalar mal, din veya sağlık ve sıhhate göre yorumlanır.

Kirmani: bu konuda şunları söylemiştir: “Kendisinde bornoz olduğunu görmek eline mal geçmesine delalet eder. Bornozunu çıkarmak malını israfa, ya da kendi eliyle inancını kaybetmeye; bornoz almak malının iki kat artmasına, yahut inancının kuvvetlenmesine, tanı­dık birinin bornozunu giymek, o kişinin malından faydalanmaya, kendi bornozunu giymek o kimseye mal bakımından iyiliği dokunacağına delalet eder.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada bornoz görmenin psikanalizi: Psikolojin anlamda rüyada bir bornoza sarınmak, rahatlamaya, gevşemeye ve belki biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunuzu anlatır.


Rüyada elbise görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın