Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek veya adliye binası görmek ne demek tüm yorumlarını sizler için yorumladık. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Adliye Görmek

Kendinizi adliyede görmeniz, sürün­cemede kalmış bir işinizin artık sona ereceğine, iyilik görüp, iyilik eder olacağınıza delâlet eder. Rüyada kendinizi adliye binasında görmek: Bazı işlerinizi halletmenin zamanı geldiği hususunda size bir ihtar sayı­lır. Aynı zamanda alacak ve borçlarınızı kapatmanın lâzım geldiği­ni işaret eder. Adliye görmek, bazı işlerin çözümü için yapılan ihtarlara işaret eder.

Adliye Binası Görmek

ADLİYE BİNASI: Sıkıntıya düşeceğinize ve çevrenizden tepki alacağınıza işarettir. Adliye binasının içinde olduğunu gören inandığı ve haklı olduğu bir konuda yakınlarını ikna etmek için zorlanacaktır. Etrafında çok inşan varsa, uzun bir zaman sorunları nedeniyle suçlanacak ve hakkında dedikodu yapıla­caktır. Özellikle çevresinde çok fazla avukat varsa, maddi ve manevi olarak kötü bir dönem yaşanacaktır. Ancak rüyada hakim görmek iyiye delalettir. Yardım etmek isteyen insanlar olacaktır. Adliye sarayının içi aydınlık ve ferahsa yaşadığınız sıkıntılar haklı olduğunuzun anlaşılmasıyla bitecektir.

Psikolojik Yorumu

Adliye: Hukuksal ve yasal sorunların çözümlendiği binalar olan adliye sarayları ya da mahkemeler, içinde yaşadığımız toplumsal düzeni ve uymamız zorunlu olan, kimileri kısıtlayıcı kural ve ya­saları, otoriteyle olan ilişkimizi simgeler. Adliyede geçen düşler, genellikle yolunda gitmeyen ilişkilerin yarattığı gerilime ya da kendimizle ilgili hoşnut olmadığımız bir karakter özelliğine dik­kat çekerler. (Ayrıca bakınız: Yargıç)


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın