Rüyada Çizme Görmek, Çizme Giymek

Rüyada çizme görmek bol kazanç mı, ölüm haberi mi yoksa mutluluk mu? Rüyada çizme görmek, çizme giymek, siyah çizme görmek, siyah çizme giymek, uzun çizme giymek, beyaz çizme görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Çizme Görmek

🙂 Rüyada çizme görmek, yolculuğa alâmet sayıldı­ğı gibi, çıkmaya da yorumlanır. Rüyada çizme görmek; uzun ve ferah bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Çizme Giymek

🙂 Rüyada çizme giyindiğini görmek, zor gün­lerin üstesinden gelmeye ve yüksek makama delâlet eder. Bu makamda uzun süre kalınacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Çizme Görmek

🙂 Bazen bu rüya uzun sü­ren seyahate tabir olunur. Seyahatin sonunda başınıza iyi bir şeyin geleceğine delalettir.

Rüyada Siyah Çizme Giymek

😐 Rüyada gördüğünüz siyah renkli bir çizme sıkıntıyı, derdi, üzüntüyü ve kederi temsil eder. Yırtık veya çamurlu bir siyah çizme görmek başınıza gelecek felaketi temsil eder.

Rüyada Uzun Çizme Giymek

🙂 Çok uzun çizme giyindiğini gören kimsenin mal ve mülkü artar. Rüyada uzun bir çizme giydiğini görmek gelecek olan kısmeti açılır.

Rüyada Beyaz Çizme Görmek

🙂 Rüyada gördüğünüz beyaz çizme uzun süre beklediğiniz müjdeli haberin geleceğine yorumlanır. Çocuklarınızın size fayda sağlayacağını gösterir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: “Rüyada çizme görmek; yapmak istemediğiniz bir işi size yaptırmak için baskı yapıldığına fakat bu işi yapmamanız menfaatiniz gereği olduğuna işaret sayılır. Rüyada çizme görmek; uzun ve ferah bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.”

Kirmani: “Rüyada çizme görmek, rütbeye ve mevkice yükselmeye işarettir. Bazen rüyada görülen çizme, hanıma veya yolculuğa işarettir. Rüyada çizme görmek, yolculuğa çıkmaya işarettir. Bazen bu rüya bekar kimseler için evlenmekle de yorumlanır.”

Seyyid Süleyman: “Yolculuğa mahsus tabanı iki katlı ayakkabı ve çizme giydi­ğini görmek sefere; şehirlere mahsus ayakkabı ve çizme giydiğini görmek evliliğe delalet eder. Tabanları iki katlı ayakkabı veya çizme giyip onlarla yola çıktığını gören yolculuk yapar.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada çizme görmenin psikanalizi: Rüyada çizme görmemiz ilişkilerimizdeki yıpranmalara işaret eder ve bu sorunlarımızı giderebilmek için davranışlarımızı kontrol etmemiz gerektiğinin altını çizer.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın