Rüyada Sütyen Görmek, Sütyen Almak, Beyaz Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek evlilik mi kısmetsizlik mi demek? Rüyada sütyen görmek, sütyen almak, beyaz sütyen görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

  • Temiz sütyen, sağlıklı bir ömre ve iyi huylu bir insan olduğunuza;
  • kirli sütyen, kötü alışkanlıklara ve utana­cağınız bir davranışta bulunacağınıza işaret eder.
  • Rüyada sütyen yıkadığını gören kimse, kendisinden uzun zamandır gizlenen gerçekleri öğrenir.
  • Sutyen asmak, evle ilgili bir be­lanın savuşturulması,
  • Bir mağazadan veya marketten sütyen satın almak, bir sırrın başkaları tara­fından öğrenilmesi,
  • Sütyen satmaksa, yakın zamanda geçiri­lecek önemli bir rahatsızlık anlamına gelir.

Rüyada Sütyen Görmek

🙂 Küçük bir kısmete ve kendinizi önemsediğinize işa­rettir. Sağlıklı olacağınız anlamına gelir. Rüyada sütyen görmek aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz müjdeli haberin geleceğine işarettir. Rüyada görülen sütyenler bütün arzu ve isteklerinizin kısa bir zaman sonra yerine gelerek size mesut bir hayat yaşatacağına işarettir. Rüyada bir dükkandan sütyen (iç çamaşırları) satın aldığını görmek, yeni arkadaş ve dostlar edineceğine; bahçede bir ipe sütyen astığını görmek, birlikteliğin yeniliğine devamlılığına işarettir.

Rüyada Sütyen Almak

🙂 Rüyada sütyen almak kısmetli biri olduğunuz anlamına gelir. İyiliklerinizin karşılığını yakın zamanda alacağınızı gösterir. Bir yerden sutyen aldığını görmek çok çalışkan olduğunuzdan hayatta çok şey kazanacağınıza işarettir. Sütyen almak; çeşitli ve yeni haberler sayesinde çok sevineceğinize işarettir.

Rüyada Beyaz Sütyen Görmek

🙂 Rüyada beyaz sütyen görmek evlilik demektir. Bir nişan, kına ya da düğün olacağına delalettir. Beyaz sütyen görmek veya almak sizin veya bir yakınınızın sıhhate kavuşacağına yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Küçük bir kısmete ve kendinizi önemsediğinize işa­rettir. Sağlıklı olacağınız anlamına gelir. Rüyada sütyen görmek, çok arzulanan bir şeye kavuşulacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören bir kadın ise, evinde arzuladığı huzura kavuşacak demektir.”

İmam Nablusi: “Rüyada sütyen yıkamak, dikmek tamir etmek silmek sıkıntı ve üzüntüler­den kurtulmakla tabir edilir. Rüyada sutyen görmek; nüfuz sa­hibi olmaya delâlet eder. Rüyada kirli sütyen görmek, huysuz biriyle evlenmeye işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sütyen görmenin psikanalizi: Çevrenizdeki kadınlardan ilham aldığınızı gösterir. Düşlerde görülen sütyenler iç dünyanızdaki korkularınızın dışavurumudur…


Yorum yapın