Rüyada Sütlaç Görmek, Sütlaç Yemek, Sütlaç Yapmak

Rüyada sütlaç görmek nimet mi kazanç mı? Rüyada sütlaç görmek, sütlaç yemek, sütlaç yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sütlaç Görmek

🙂 Rüyada sütlaç görmek nimet demektir. Rüyada görülen sütlaç gibi sütlü tatlılar, sevinilecek helal bir toplu paraya işarettir. Sütlaç görmek size yapılan haksızlıkların ortaya çıkacağını ve bazı konularda haklı olduğunuzu herkesin anlayacağına işarettir.

Rüyada Sütlaç Yemek

🙂 Rüyada sütlaç yemek çocuk demektir. Sütlaç yediğini görmek ailenizle huzur içerisinde yaşayacağınız anlamına gelir. Düşlerde sütlaç yemek aynı zamanda uzun zamandır haberini beklediğiniz müjdeli gelişmenin olacağına delildir.

Rüyada Sütlaç Yapmak

🙂 Evinde sütlaç yaptığını gören kim­senin yuvasında bolluk, bereket eksik olmaz. Sütlaç yaptığını gören her daim mutlu olur. Rüyada sütlaç yapmak emeklerinizin karşılığının yakında göreceğinize delildir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer-i Sadık: “Muhallebi, sütlaç, kaymak, tavuk göğsü gibi sütle imal olu­nan tatlı yiyecekler görmek ve özellikle yemek hayır, menfaat, helal mal, sağlık ve esenlikle tabir olunur.”

Kirmani: “Muhallebi, sütlaç, kaymak ve tavukgöğsü gibi sütlü tatlıları görmek, bilhassa yemek, çok iyidir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada sütlaç gören kimse, yeni ve samimi dostlar edinir. Rüyasında sütlaç yediğini gören kimse helal mal elde eder. Hastalıktan şifa bulur ve bir çok hayrı elde eder.”

Nablusi: “Rüyada görülen sütlaç aynen yukarıdaki süt yorumu gibi kabul edilir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sütlaç görmenin psikanalizi: Düşünüzde muhallebi, sütlaç türü bir sütlü tatlı yemeniz, özverili davranışlarınızın ve genelde çabalarınızın takdir gördüğünü belirtir; ayrıca, yaşamınızda güzel bir dönemin başla­makta olduğunu bildirir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın