Rüyada Dolma Görmek, Dolma Sarmak

Rüyada dolma görmek kısmet mi kazanç mı? Rüyada dolma görmek ve rüyada dolma sarmak birbirinden farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Dolma Görmek

🙂Rüyada dolma görmek; Kısmete, toplu paraya ve kazanç artışına işaret eder. Özellikle rüyasında dolma yediğini gören kimse, hayatın ta­dını çıkartacak kadar çok paraya kavuşur.

:|Rüyada dolma görmek, hastalığa ve yalan habe­re delâlet eder. Rüyada dolma yemek; yapmacıklı bir kadının oyununa maruz kalacağınıza, çok yakınları­nızdan birinin işiniz hakkında uyduracağı sözlerle sizi kendi kötü niyetleri ile dolduracağına işarettir.

Rüyada Dolma Sarmak

🙂 Düşlerde dolma sarmak hayatınızın en başarılı günlerini geçireceğinize ve sizi beğenenlerin çoğalacağına. Bir genç kızın veya delikanlının dolma veya sarma sarması; Bir dostunuzun veya yakın bir akrabanızın sıkışık bir anında yardımına koşarak onu mutlu kılacağınıza delildir.

🕋 Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: Dolma yediğini görmek birileri tarafından size miras bırakılacağı veya bir hazine bulacağınız anla­mına gelir. Rüyada dolma görmek beklediğiniz haberin olumlu şekilde size geleceğine işarettir.

Caferi Sadık: Dolma görmek, birikimlerinizin değer kazanacağına ve emek harcadığınız işten gelir elde edeceğinize yorumlanır. Dolma yemeği görmek büyüğünüz olan bir adam tarafın­dan gelecek mala ve zenginliğe işarettir

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada dolma görmenin psikanalizi: Rüyanızda biber , patlıcan veya kabak dolmasını görmek, yapmak veya yediğini görmek, çabalarınızın sonuçlarını alacağınızı ve yaşam standardınızda yükselme olacağını belirtir, aynı zamanda, eviniz ve ev yaşamınızla ilgili huzur simgesi sayılır.


Bu Duaları Kaçırmayın!

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın