Rüyada Büyü Görmek, Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada Büyü Görmek, Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü görmek fenalık mı, bela mı? Rüyada büyü görmek, büyü yapıldığını görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Büyü Görmek

😐 Kötü niyetli birinin neden olacağı üzüntü, ayrılık ya da acıya işaret eder. Birine büyü yaptır­dığını gören, nefret ettiği bir insana zarar vermek ister.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek

😐 Kötü düşünceleriniz ve davranışlarınız nedeniyle hem maddi hem de mane­vi bir yıkım yaşayacağınıza delalettir. Büyüyle ilgili rüyalar ke­sinlikle dikkate alınmalıdır. Çünkü size veya yakınlarınıza ya­pılan gerçek bir büyünün haberi de olabilir. Ancak rüyadan bunu çıkartmak kolay değildir. Eğer hayatınızda aniden ters­likler üst üste gelmeye; evinizde huzurunuz birden bozulma­ya, durduk yere sinirlenmeye başladıysanız, gerçek bir büyü söz konusu olabilir.

Rüyada Büyü Bulmak

😐 Rüyada büyü bulmak, bir kimseden zarar geleceğini, etrafınızdakilerin size fena nazarla baktıklarına işarettir. Büyüyü bulduğunuz yere bir fenalığın isabet edeceğini gösterir.

Rüyada Büyü Bozmak

🙂 Rüyada büyünün bozulduğu görülür­se, kötü giden her şey birden yoluna girer. Büyü bozmak hayırlı bir rüyadır. Felaketlerin sizi teğet geçeceğini gösterir.

Rüyada Büyü Yapan Kadın Görmek

😐 Düşte büyü yapan bir kadın görmek; yapacağınız yanlış bir hareket yüzünden başınıza maddî ve manevi birçok zarar­lar geleceğine, ihmal yüzünden zarar görmeye işarettir. Rüyada büyü yapan kadın görmek, yanlış işler­den dolayı gelecek maddi ve manevi belalara işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Rüyanızda büyü yapıldığını görmek; Dost edinmenizde daha dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir. Çevrenizde sizi çekemeyenlerin olduğuna ve bunlardan birinden zarar göreceğiniz anlamına gelir.”

Nablusi: “Rüyada görülen büyücü, insanların arasını bozmaya çalışan ve onların sırlarını öğrenip fesat çıkaran fitne sahibi bir kimse ile tabir olunur.”

Cafer-i Sadık: “Rüyada bir kimseyi büyülediğini görmek, o kimseden elde edilecek menfaate işaret eder.”

Kirmani: “Rüyasında bir kimsenin etkisi altında kaldığını görmek, o kimse tarafından gelecek sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada büyü görmenin psikanalizi: Rüyada kendinizi büyü yapıyor ya da büyüy­le uğraşır halde görüyorsanız, çaba ve emek harca­madan bir şeyler elde etmeye çalışıyor ve kapasite­nizi bu tür etkinliklere harcıyorsunuz demektir. Diğer yandan, psikolojik yaklaşıma göre rüyada bü­yü ve sihirle uğraşmak, kendi iç dünyamızın potansiyelini araştırmak ve derinliklerimize dalmak anlamını taşır ki, bu yönüyle gelişime olumlu katkılar sağlayan bir süreci gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!