Rüyada Büyü Görmek, Rüyada Kendine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada büyü yapmak veya bu işlerle ilgilendiğini görmek, kötü düşüncele­riniz ve davranışlarınız nedeniyle hem maddi, hem de mane­vi bir yıkım yaşayacağınıza delalettir. Büyüyle ilgili rüyalar ke­sinlikle dikkate alınmalıdır. Çünkü size veya yakınlarınıza ya­pılan gerçek bir büyünün haberi de olabilir. Ancak rüyadan bunu çıkartmak kolay değildir. Rüyada kendine büyü yapıldığını, büyülendiğinizi görmek, bir kimseden zarar geleceğini, etrafınızdakilerin size fena nazarla baktıklarına işarettir. Eğer hayatınızda aniden ters­likler üst üste gelmeye; evinizde huzurunuz birden bozulma­ya; durduk yere sinirlenmeye başladıysanız, gerçek bir büyü söz konusu olabilir.

Rüyada Büyü Görmek

Düşlerde görülen büyüler, kötü niyetli birinin neden olacağı üzüntü, ayrılık ya da acıya işaret eder. Ancak rüyada büyü bozmak veya bozulduğunu görülür­se, kötü giden her şey birden yoluna girer. Birine büyü yaptır­dığını gören, nefret ettiği bir insana zarar vermek ister.

rüyada görmek-ne demek-diyanet ruya tabirleri-1001ruyaDiyanet ve İslami Rüya Tabirleri

NABLUSİ: “Bir yaptığını gören bir kötü haberle karşılaşır. Rüyada kendisine büyü yapıldığını görenin işleri ve geçimi bozulur. Rüyada birine büyü yapmak veya birine büyü yaptırmak malını kaybeder.”

KİRMANİ: “Rüyada büyü bulmak veya kendisine büyü yapıldığını gören ge­çimini sağlayabilmek için akla karayı seçer. Rüyasında büyü bozduğunu gören yapacağı yolculuktan mal ve menfaat elde eder. Rüyada kendisine yapılan büyünün bozulduğunu ve işe yaramadığını görmek hükümet tarafından hayır ve fayda görmeye işarettir.

psikolojik ve modern ruya tabirleri-rüyada görmek-ne demek-1001ruyaRüyada Büyü Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada büyü görmenin psikanalizi: Rüyada kendinizi büyü yapıyor ya da büyüy­le uğraşır halde görüyorsanız, çaba ve emek harca­madan bir şeyler elde etmeye çalışıyor ve kapasite­nizi bu tür etkinliklere harcıyorsunuz demektir. Diğer yandan, psikolojik yaklaşıma göre rüyada bü­yü ve sihirle uğraşmak, kendi iç dünyamızın potansiyelini araştırmak ve derinliklerimize dalmak anlamını taşır ki, bu yönüyle gelişime olumlu katkılar sağlayan bir süreci gösterir. Rüyada büyülenmek: Kişiliğimizin hiç bilmediğiniz bir yönünü keşfede­ceğimizi bildiren düşsel simgelerdendir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın