Rüyada Bulgur Görmek, Bulgur Pilavı Görmek, Bulgur Pilavı Yemek

Rüyada Bulgur Görmek, Bulgur Pilavı Görmek, Bulgur Pilavı Yemek

Düşlerde bulgur görmek zenginlik mi bereket mi? Rüyada bulgur görmek, bulgur pilavı görmek, bulgur pilavı yemek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bulgur Görmek

🙂 Bereketi temsil eder. Çuval dolusu bulgur, zengin­liğe; çuvallardan yere dökülen bulgur, büyük bir servete işa­ret eder.

😐 Rüyasında bulgur satın al­dığını gören, işlerin kötüye gitmemesi için, önlem alması ge­rektiğine dair uyarılır. Ba­zı söylentilere maruz kalacağınıza, bulguru, serptiğinizi görmek, elinize geçecek bir para ve maldan faydalanamayacağınıza delâ­let eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

🙂 Bulgur pilavı görmek, bolluk içinde yaşamaktır. Bulgur pilavı görmek, gelecek bir toplu para sayesinde kendinin ve yakınlarının maddi sıkıntılarını çözmektir.

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

🙂 Bulgur pilavı yemek; birisi tarafından methedildiğinizi haber alacağınıza delâlet eder. Elindeki imkânları iyi de­ğerlendirmeye, ilme, mala, hidayete ermeye ve mutlu ol­maya delâlet eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Pişirmek

🙂 Bulgur pilavı pişiren, karamsar düşüncelerden kurtulup işine dört elle sarılır. Evinizin rızkının artacağına, evinizdekilerin size yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada Bulgur Kaynatmak

😐 Düşünüzde bulgur kaynatmak; fena bir haberle yo­rumlanır. Birisine iftira edeceğinize, başkasına ait kötü bir ha­beri yayacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Bulgur yemek sorunların üstesinden gel­mek demektir. Yenmeyecek durumdaki bozuk bulgur kötüye yorulur.”.

Nablusi: “Bulgur satmak kötü düşüncelerden kurtulmak demektir. Bulgur yapmak hatalı girişimlerinizden dolayı zarar anlamına gelir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bulgur görmenin psikanalizi: Bolluk ve bereketle ilgili en belirgin simgelerden biridir bulgur. Bulgur kullanılarak pişirilen bir yemek, sözgelimi bulgur pila­vı ya da kısır, temel gereksinimlerimizi olduğu kadar, diğer mad­di isteklerimizi de karşılama fırsatı bulacağımızı belirtir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Rüyada Bulgur Görmek, Bulgur Pilavı Görmek, Bulgur Pilavı Yemek konusunda 2 mesaj

    1. Rüya Yorumcusu

      Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Anlamdadır : Her ortamda itibarınızın makamınızın kazancınızın ve gücünüzün artacağına, çok kalabalık bir gruba liderlik yapacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!